Kuria Diecezjalna w Pelplinie uprzejmie informuje, że dnia 8 września 2019 roku, w wieku 70 lat i w 45 roku kapłaństwa, zmarł śp. ks. prałat Jan Kulas, były proboszcz parafii pw. św. Jakuba Apostoła w Lubichowie.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się eksportą dnia 11 września 2019 r.  o godz. 18.00 w kościele pw. św. Jakuba Apostoła w Lubichowie   pod przewodnictwem ks. radcy Dariusza Ryłki, dziekana dekanatu skórzeckiego.

Msza Święta pogrzebowa sprawowana będzie pod przewodnictwem biskupa diecezjalnego Ryszarda Kasyny, w czwartek, 12 września 2019 roku, o godz. 11.00  w kościele parafialnym pw. św. Jakuba Apostoła w Lubichowie.

Ciało kapłana zostanie złożone na cmentarzu parafialnym w Lubichowie.

Polecajmy naszego zmarłego brata Bożemu Miłosierdziu.

Requiescat in pace

Ks. Adam Kałduński

Kanclerz Kurii

Oficjalna witryna Diecezji Pelplińskiej 2015 - 2017 | Projekt i realizacja: Seweryn Sildatk