IX Konkurs Biblijny Wydziału Teologicznego UMK

Kategoria
Wydarzenia
Termin
wtorek, 31 październik 2017 12:00

IX KONKURS BIBLIJNY WYDZIAŁU TEOLOGICZNEGO UMK

Wydział Teologiczny UMK we współpracy z Dziełem Biblijnym Diecezji Pelplińskiej organizuje IX edycję konkursu biblijnego, którego temat brzmi: „Braterstwo w Biblii”.

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Konkurs odbywa się pod patronatem Biskupa Pelplińskiego Ryszarda Kasyny oraz kuratorów oświaty województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego, przez co znajduje się na liście konkursów kuratoryjnych, które są odnotowywane na świadectwie szkolnym laureatów konkursu. Regulamin, karty zgłoszeń, materiały do pracy z uczniami i inne informacje na stronie www.prorok.edu.pl oraz na fanpage’u www.facebook.com/dbpelplin. Na Facebooku publikowane są materiały wspierające uczniów w lekturze tekstów biblijnych oraz bieżące wiadomości związane z przebiegiem konkursu. W załączniku znajduje się plakat zapowiadający konkurs.

 

Terminarz konkursu:

do 31.10.2017: zgłoszenia szkół do konkursu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

7.12.2017: etap szkolny – w miejscowej szkole

27.02.2018: etap rejonowy – w Rejonowych Komisjach Konkursowych

21.04.2018: finał – w Chojnicach.

 

Terminy

  • wtorek, 31 październik 2017 12:00

Wspierane przez iCagenda

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Oficjalna witryna Diecezji Pelplińskiej 2015 - 2017 | Projekt i realizacja: Seweryn Sildatk