ZAPROSZENIE NA DZIEŃ MŁODZIEŻY DO PIASECZNA

 

W sobotę dnia 16 września 2017 r., w ramach odpustu Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Piasecznie, odbędzie się dzień modlitw młodzieży pod patronatem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, który rozpoczynamy zapisami przy kościele od godz. 14:00 (dalsza część programu na plakacie).

Szczególne zaproszenie kierujemy do członków KSM, parafialnych grup młodzieży, osób przygotowujących się do bierzmowania oraz wszystkich młodych pragnących pogłębić i umocnić swoją osobistą relację z Bogiem. Prosimy o zgłoszenie poszczególnych grup młodzieży, podając informację o ilości osób, duszpasterzu (opiekunie) i nazwie parafii, z której odbywa się wyjazd, aby usprawnić organizację spotkania. Zgłoszenia należy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontaktować się telefonicznie: 728924939 do dnia 14 września.

 

 

Serdecznie zapraszamy młodzież wraz z duszpasterzami do udziału w tym spotkaniu przy tronie Królowej Pomorza i Matki Jedności.

 

Załączniki:
Pobierz plik (plakat_OdpustNarodzenia2017.pdf)Plakat[Plakat]7964 kB

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Oficjalna witryna Diecezji Pelplińskiej 2015 - 2017 | Projekt i realizacja: Seweryn Sildatk