Duszpasterstwo Ministrantów i Lektorów Diecezji Pelplińskiej organizuje wakacyjny obóz dla ministrantów i lektorów, który jest  formą wypoczynku połączonego   z rekolekcjami.

 

            Obóz ministrancki dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych odbędzie się w budynku  Zespołu Kształcenia i Wychowania w Szymbarku (ul. Szkolna 1) w terminie od 26 do 30 czerwca. Minimalny wiek uczestników to druga klasa szkoły podstawowej. Koszt obozu wynosi 250 zł od osoby.

 Księża proboszczowie i opiekunowie służb liturgicznych w parafiach proszeni są o jak najdalej idącą pomoc swoim podopiecznym (dofinansowanie lub sfinansowanie pobytu, transport, itp.). Uczestnicy przywożą ze sobą śpiwór, rzeczy osobiste, stroje liturgiczne, notatnik i długopis, różaniec, rzeczy potrzebne do kąpieli w jeziorze,      ubrania przeciwdeszczowe.      

Zgłoszenia należy kierować do 19 czerwca br. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 721 435 702. Liczba miejsc jest ograniczona, więc  liczy się kolejność zgłoszeń. Przy zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz PESEL uczestnika. Karta zgłoszeniowa (w załączniku do Kurendy) jest jednocześnie zgodą na udział, którą należy dostarczyć w dniu przyjazdu.

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Oficjalna witryna Diecezji Pelplińskiej 2015 - 2017 | Projekt i realizacja: Seweryn Sildatk