Biskup Pelpliński kolejny raz przeprowadził rozmowę z księdzem  proboszczem parafii Gowidlino w celu wyjaśnienia bieżącej sytuacji w tamtejszej parafii.

Spotkanie opłatkowe, połączone z przedłużeniem posługi, dla wszystkich nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej, którzy dotąd zostali ustanowieni, odbędzie     się w niedzielę, 16 grudnia 2018 r., o godz. 16.00, w sali gimnastycznej Collegium Marianum w Pelplinie, pod przewodnictwem biskupa diecezjalnego Ryszarda Kasyny.

Udział w spotkaniu opłatkowym dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej    jest obowiązkowy i jest warunkiem przedłużenia możliwości pełnienia tej posługi.

11 listopada w Pelplinie musicalem "Przebudzenie" uczczono setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Informacja

Polski kompozytor późnego renesansu. Niestety historia posiada bardzo skąpe informacje na temat jego życia i działalności.

Oficjalna witryna Diecezji Pelplińskiej 2015 - 2017 | Projekt i realizacja: Seweryn Sildatk